OW3 – sylwetki kandydatów – Skorosze i Stary Ursus

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami kandydatów startujących z ramienia KW Bezpieczny i Zielony Ursus. Okręg wyborczy nr 3 – Skorosze i Stary Ursus:

Michał Szmagaj, mieszkaniec Ursusa prawie od urodzenia, absolwent tutejszych szkół. Zawodowo, jako organizator związków zawodowych, wspiera pracowników w ich staraniach o poprawę warunków pracy – szkoli, planuje i negocjuje, wykorzystując doświadczenie zdobyte w międzynarodowej korporacji. Społecznie, jako wiceprezes Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych współrealizuje projekty wyrównujące szanse dla dzieci z mazowieckich gmin i integrujące ich społeczności.

Prywatnie tata jedenastolatka i opiekun podstarzałego sznaucera.

W swoich działaniach skupia się na budowaniu siły społeczności – głęboko wierzy, że działając wspólnie możemy więcej. W Radzie Dzielnicy chce się zająć włączaniem mieszkańców w procesy decyzyjne (ponieważ #UrsusToLudzie), ofertą edukacyjną i kulturalną dzielnicy, zadbać o bezpieczeństwo pieszych, o zieleń miejską i nowoczesną infrastrukturę przeciwdziałającą podtopieniom.

Marzy o stworzeniu w Ursusie maker space – miejsca, w którym mieszkańcy mieliby dostęp do nowoczesnych narzędzi – drukarek 3D, wycinarek laserowych, warsztatu elektronicznego, stolarskiego, ślusarskiego i rowerowego – dzięki którym mogliby realizować swoje projekty.

Fan bazarku na Gierdziejewskiego. Zaprasza wszystkich mieszkańców i mieszkanki Ursusa do obserwowania jego profilu na Fb i kontaktu: Michał Szmagaj.

Materiał KW Bezpieczny i Zielony Ursus

Mieszkaniec Starego Ursusa, zaangażowany w sprawy lokalnej społeczności od dziesięcioleci.

Mieszkanka Skoroszy, młoda działaczka społeczna.

Mieszkanka Starego Ursusa.

Mieszkanka Ursusa.

Mieszkaniec Ursusa.

Mieszkanka Ursusa, farmaceutka, matka.

No Content
Skip to content