Kim jesteśmy?

Jesteśmy grupą mieszkańców Ursusa, którym zależy na zrównoważonym rozwoju naszej dzielnicy. Nasze cele to poprawa jakości życia mieszkańców, rozwój społeczeństwa obywatelskiego, dbałość o zieleń, zabytki oraz infrastrukturę.

 

Kto nas tworzy?

Krzysztof Daukszewicz
Członek Zarządu

Mieszkaniec Szamot, od 2019 roku zajmujący się działalnością społeczną w stolicy. Zakochany w Warszawie, interesuje się infrastrukturą, transportem oraz zielenią miejską.

Michał Sutyniec
Członek Zarządu

Mieszkaniec Skoroszy, w zarządzie Wspólnoty Mieszkaniowej „Słoneczne Skorosze” od 2013 roku. Współzałożyciel Klubu Przedsiębiorców w Ursusie. Wykonuje zawód agenta celnego i pszczelarza.

Michał Mroczek
Członek Zarządu

Mieszkaniec Szamot, zaangażowany lokalnie w projekty dotyczące poprawy życia mieszkańców osiedla, miłośnik wspinaczki.

Karol Bąkowski

Mieszkaniec Czechowic od urodzenia, zaangażowany w walkę z zanieczyszczeniem powietrza, poprawę lokalnej infrastruktury, oświetlenia oraz rozwój sieci dróg i parkingów.

Aneta Czuryło

Mieszkanka Niedźwiadka zaangażowana w ruch RSMtoMy, zdeterminowana żeby uchronić swoje osiedle przed wycinką drzew i dalszym betonowaniem.

Marcin Dziubak

Mieszkaniec Szamot, działający lokalnie w inicjatywach mających na celu poprawę jakości życia mieszkańców. Dba o estetykę miejską, zieleń, transport publiczny oraz infrastrukturę.

Dorota Kujawska

Warszawianka, od urodzenia – z małymi przerwami – mieszkanka Niedźwiadka. Wierzy, że to dobre miejsce do życia, a może być jeszcze lepsze.

Alan Rynio

Mieszkaniec Szamot, inicjator wniosku o powołanie Rady Osiedla Szamoty, aktywnie zaangażowany w sprawy obywatelskie na terenie osiedla.

Mikołaj Sobiech

Mieszkaniec Niedźwiadka,  z pasją wspiera rozwój terenów zielonych i doskonalenie komunikacji miejskiej. Zawsze gotów do działania na rzecz tych, którzy potrzebują wsparcia społecznego.

 
Karolina Sowińska

Mieszkanka Szamot, działalność społeczną rozpoczęła od sprawy z Lex Deweloper na Szamotach w 2022 roku. Zaangażowana w ochronę środowiska, zwłaszcza zachowanie i dbanie o zieleń istniejącą czy sadzenie nowej

Michał Szmagaj
- Mieszkaniec Starego Ursusa, absolwent tutejszego liceum. Na co dzień organizator związków zawodowych, społecznie członek zarządu Stowarzyszenia Inicjatyw Lokalnych. Bliskie są mu kwestie edukacji - obywatelskiej, pracowniczej i przyrodniczej. Wolny czas lubi spędzać wśród zieleni.
 
Jacek Sulewski

Stowarzyszenie “Bezpieczny i Zielony Ursus”
Nr 1099 w Ewidencji Stowarzyszeń Zwykłych dla m. st. Warszawy
NIP: 1133117842
REGON: 527078712

Stowarzyszenie reprezentowane jest jednoosobowo przez każdego Członka Zarządu działającego samodzielnie.

Skip to content