Edukacja,  Wybory

Nasze zobowiązania: Wybudujemy nowy żłobek i przedszkole!

Nikogo kto miał doświadczenie z posyłaniem swoich dzieci do publicznego żłobka lub przedszkola nie trzeba przekonywać, że jest ich w Ursusie zwyczajnie za mało. Dzielnica rozwija się w bardzo szybkim tempie, ale nie zadbano odpowiednio wcześnie o analogiczny rozwój infrastruktury oświatowej. Nawet biorąc pod uwagę aktualnie czynione inwestycje, należy powiedzieć wprost: to kropla w morzu potrzeb!

Wielu mieszkańców to wiele dzieci

W związku z powyższym, zobowiązujemy sie do wybudowania nowego publicznego żłobka oraz publicznego przedszkola w naszej dzielnicy. #UrsusToLudzie, dlatego nie może być sytuacji, że rodzice rok rocznie zamartwiają się, czy znajdą miejsce dla swoich pociech w placówkach edukacyjnych.

Placówki, które wybudujemy będą nowoczesne, spełniające wszystkie normy, w tym przeciwpożarowe. Będą wyposażone w nowoczesne pomoce dydaktyczne, tablice interaktywne, własne kuchnie i stołówki. Będą również przystosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami. Przede wszystkim będą przyjazne dla naszych najmłodszych mieszkańców Ursusa.
Wybudujemy nasze placówki edukacyjne z myślą o zrównoważonym rozwoju, wykorzystując energooszczędne systemy oświetlenia, ogrzewania i klimatyzacji oraz wykorzystamy odnawialne źródła energii.

Ekologia, bezpieczeństwo i dobra atmosfera

Wokół placówek będzie dużo zieleni, będą nowoczesne, bezpieczne i atrakcyjne place zabaw oraz boiska do uprawiania sportów. Jesteśmy przekonani, że w zdrowym ciele zdrowy duch, dlatego też uczynimy wszystko, aby nasze dzieciaki czuły się tam jak najlepiej.

Materiał KW Bezpieczny i Zielony Ursus

Skip to content